VSL - McDonald´s Cup 1.-3. tříd

6. května 16 fotek

img-20240504-wa0060

Přesně týden po turnaji v kopané McDonald´s Cup pro 4. a 5. třídu se konal stejný turnaj pro 1. až 3. třídu ZŠ. Turnaj už tradičně pořádá naše škola a jinak tomu nebylo ani tento rok. Naši nejmladší žáci již na úvod turnaje měli před sebou velmi těžký zápas s týmem ZŠ Slavičín. Tento zápas jsme zvládli velmi dobře, a především díky našemu brankáři jsme v zápase remizovali 1:1. Další dva zápasy ve skupině měly podobný průběh jako zápas proti ZŠ Slavičín. Oba dva zápasy jsme ale nakonec prohráli a ve skupině jsme skončili na posledním místě. Vzhledem k umístění ve skupině nás už jenom čekal zápas o 7. místo proti týmu ZŠ Újezd. Zápas byl dlouhou dobu bez vstřeleného gólu. Žáci se ZŠ Újezd měli ale nakonec více štěstí a podařilo se jim vstřelit jedinou branku v zápase. Naše škola se tedy v celém turnaji umístila na 8. místě. Všichni zúčastnění žáci si i tak celý turnaj užili a už se těší na své další zápasy.

Zapsal: Mgr. Tadeáš Častulík


Kalendář soutěží 26. ročníku Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy