VSL - košíková

25. března 14 fotek

img-20240324-wa0022

Ve čtvrtek 21.3. 2024 čekala žáky naší školy další disciplína v rámci soutěže VSL. Tentokrát poměřili své síly žáci 7.-9. ročníku v košíkové. Turnaj v košíkové se konal stejně jako každý rok v Luhačovicích. První zápas turnaje odehráli naši žáci proti ZŠ Valašské Klobouky. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a nepadl do konce zápasu ani jeden koš. Musel tedy rozhodnout rozstřel, ve kterém se pouze našim žákům podařilo vstřelit koš a zápas skončil pro náš tým vítězně. V dalším utkání nás čekal velmi těžký soupeř ZŠ Újezd. Znovu se jednalo o velmi vyrovnaný zápas, kdy znovu za stavu 2:2 musel rozhodovat rozstřel. Bohužel v tomto utkání jsme už tak dobře nemířili a po rozstřelu jsme prohráli 2:3. Poslední utkání ve skupině bylo proti týmu ZŠ Nedašov. Naši žáci v druhé polovině zápasu otočili skóre na svou stranu a zápas pro nás skončil vítězně 7:5. Po dvou výhrách v základní části nás čekalo semifinále proti žákům ze ZŠ Luhačovice, kteří se pravidelně umísťují na pomyslném stupni vítězů. Velmi dobře rozehraný zápas, ve kterém jsme do druhé poloviny zápasu vedli 2:5, nakonec soupeř otočil a vyhrál 7:5. Čekalo nás tedy utkání o 3. místo, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem na hřišti a díky třem „trojkám“ jsme vyhráli zaslouženě 9:3 nad týmem ZŠ Slavičín. Všem zúčastněným žákům tímto děkuji za úspěšnou reprezentaci naší školy v turnaji košíkové. Jmenovitě se turnaje zúčastnili: Vojtěch Liška, Roman Liška, Jan Struhař, Jan Machuča, Daniel Machů, Šimon Liška, Samuel Strnka, Josef Pinďák a Filip Juřenčák.

Zapsal: Mgr. Tadeáš Častulík


Kalendář soutěží 26. ročníku Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy