VSL - atletika 2. stupeň

24. května 11 fotek

img-20240523-wa0017

Ve Valašských Kloboukách se konala dne 23. 5. 2024 poslední disciplína VSL - atletika II. stupně. Naši školu reprezentovalo 12 žáků: R. Pinďáková (6.třída), N. Vaňková, S. Vaníčková, F. Juřenčák, J. Vrána, Š. Machuča ( 7. třída), J. Lišková( 8. třída) a A. Vítková, B. Kučerová, J. Struhař, D. Vaníček, R. Liška (9. třída). Všichni bojovali doslova ze všech sil a snažili se dosáhnout co nejlepších výkonů. Celkově jsme obsadili 6. místo a máme také skvělé osobní výsledky : 2 x 2. místo S. Vaníčková - hod míčkem, F. Juřenčák - běh 1 000 m , 5 x 4. místo- J. Lišková - dálka, běh 60 m, B. Kučerová - běh 800 m, A. Vítková - vrh koulí, N. Vaňková - dálka.
Všichni závodníci zaslouží velkou pochvalu a děkuji jim za vzornou reprezentaci naší školy.
Mgr. Naďa Hnaníčková

Zapsala: Mgr. Naděžda Hnaníčková


Kalendář soutěží 26. ročníku Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy