Volejbal - okresní kolo - Zlín

3. dubna 12 fotek

img-20240402-wa0004

Dne 27. 3. 2024 se naše družstvo dívek zúčastnilo okresního kola ve volejbalu ve Zlíně. Hned ráno jsme v plné síle vyjely do Zlína. Po mnoha letech přijelo sedm družstev. Po zahájení turnaje jsme byly rozděleny do dvou skupin a čekalo nás mnoho utkání.
Náš tým byl ve skupině nalosován k  Zlínu „A“ a Zlínu „B“. První utkání se Zlínem B jsme zvládly výborně a zvítězily 2 : 0. Další utkání bylo proti Zlínu A. To jsme bohužel prohrály 0 : 2 . I tak jsme neztrácely bojovnost a  chtěly se umístit co nejlépe. V naší skupině jsme skončily druhé a postoupily jsme dál, kde jsme sehrály utkání s vítězem první skupiny, což byla Napajedla. Bylo to těžké utkání, jelikož se jednalo o postup do finále. Dlouhý zápas jsme bohužel prohrály.
Čekalo nás utkání o celkové třetí místo. Bylo to se Zlínem C. Zápas byl velmi náročný, ale nakonec jsme zvítězily 2 : 1. Po předání diplomů jsme domů odjížděly s bronzovými medailemi na krku. Byly jsme velmi šťastné, že jsme to dokázaly.
Naši školu reprezentovaly A. Hnilová, A. Vítková, A. Horňáková, B. Kučerová, E. Černá, K. Poláchová a N. Vaňková.
Děkujeme p. učitelce N. Hnaníčkové za přípravu, velkou podporu a rady při hře.
Aneta Horňáková, 9. třída

Zapsala: Mgr. Naděžda Hnaníčková