Valašská sportovní liga - MINIKOPANÁ

22. září 2023 8 fotek

img-20230921-wa0009

Ve čtvrtek 21.9. jsme vyrazili na první soutěž v rámci VSL. Naše žáky 6.-9. třídy čekal v Luhačovicích turnaj v minikopané. Turnaj skončil pro naši školu velkou spokojeností. Na konci skupinové fáze jsme byli v naší skupině na 1. místě. V boji o přední příčky jsme ale nestačili na tým žáků z ZŠ Vlachovice, kterým jsme podlehli po dramatickém souboji až v penaltovém rozstřelu. Čekal nás tedy zápas o třetí místo s ZŠ Slavičín. Tento zápas jsme už zvládli na jedničku a odvezli jsme si z Luhačovic krásné třetí místo. Tímto bych chtěl poděkovat všem zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

Zapsal: Mgr. Tadeáš Častulík


Kalendář soutěží 26. ročníku Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy