Valašská sportovní liga - FLORBAL

13. prosince 2023 17 fotek

img-20231212-wa0001

Ve čtvrtek 12.12. 2023 se naši žáci zúčastnili dalšího kola Valašské sportovní ligy. Nyní se jednalo o turnaj ve florbale ve Slavičíne, který byl určený pro žáky 4. až 7. ročníku ZŠ. První dvě utkání vypadala pro tým naší školy velmi slibně. Zápas s týmem Valašských Klobouk jsme vyhráli 2:1 a druhý zápas s týmem základní školy Újezd skončil remízou 2:2. Po velmi vyrovnaných zápasech všech týmů v naší skupině nás čekal těžký zápas se ZŠ Brumov-Bylnice o postup mezi 4 nejlepší mužstva v turnaji. Bohužel jsme zápas nezvládli a prohráli 4:0. Napravit prohru jsme měli šanci v zápase o 5. místo s týmem z Luhačovic. Ani toto utkání se nám ale nevyvedlo podle našich představ a odvážíme si ze Slavičína 6. místo. Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a těšíme se na další porovnávání sil s okolními školami v rámci VSL.

Zapsal: Mgr. Tadeáš Častulík


Kalendář soutěží 26. ročníku Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy