Valašská sportovní liga - PŘESPOLNÍ BĚH

24. října 2023 16 fotek

img-20231022-wa0002

Ve čtvrtek 19.10. čekala žáky naší školy další disciplína Valašské sportovní ligy. Jednalo se o závod v přespolním běhu, kde měřili své síly vytrvalci z 2. stupně. Závod probíhal v krásném prostředí okolí Vrbětic na tratích dlouhých 1000 a 1500 m, tak jak tomu bývalo i v předešlých letech. Celkově se závodu zúčastnilo 8 žáků naší školy, kteří byli rozděleni do čtyř různých kategorií. Ve všech kategoriích podali naši žáci pěkné výkony, které po součtu umístění stačily na krásné 4. místo. Zvlášť velká pochvala patří Vojtovi Liškovi, který se umístil ve své kategorii na 3. místě. Po sečtení bodů ze všech proběhlých disciplín VSL jsme nyní na výborném 1. místě. Všem zúčastněným žákům tímto děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a těšíme se na další poměřování sil v rámci VSL.

Zapsal: Mgr. Tadeáš Častulík


Kalendář soutěží 26. ročníku Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy