Soutěž PRVNÍ POMOCI - Zlín

7. května 12 fotek

img-20260503-wa0013

Dne 29. 4. se děti ze zdravotnického kroužku zúčastnily soutěže První pomoci ve Zlíně. Štítnou reprezentovaly 3 týmy. Jeden v mladší a dva ve starší kategorii.
Děti ukázaly, že jim nečiní problém ošetřit zraněného v bezvědomí, s krvácením nebo hluboko zaklíněným hřebíkem. Nemalý podíl na jejich úspěchu mělo, že dokázaly skvěle spolupracovat, vzájemně se podporovat v týmu, a také, že získané vědomosti a dovednosti si dokázaly obhájit před rozhodčími.

Tým starších žáků ve složení Johana Kučerová, Julie Nadrchalová, Rozálie Pinďáková , Anežka Šimoníková a Petr Zvoníček zvítězil, a postupuje do krajského kola. O pouhých 5 bodů za nimi, se na druhém místě umístil tým ve složení: Vanda Bartošová, Matěj David, František Pinďák, Marek Pinďák a Adéla Zvonková.

Druhé místo získal také tým mladších žáků ve složení: Viola Lišková, Ondřej Matušinec, Jiří Pinďák, Jan Šimoník a Tereza Šindlerová.

Věra Pinďáková, vedoucí zdravotnického kroužku.