Soutěž hlídek mladých zdravotníků - krajské kolo
Po tvrdě vybojovaném postupu z okresního kola Soutěže hlídek mladých zdravotníků vyrazila naše hlídka složená z žáků sedmé a osmé třídy 27. května na krajské kolo do Kroměříže.
Vítězové z jednotlivých okresů měli předvést ošetření tepenného krvácení, poskytnutí první pomoci člověku v bezvědomí, provedení resuscitace a vyřešení dalších modelových situací.
Jejich týmová spolupráce, rychlé rozhodování a znalosti správných postupů se zrcadlily na výsledku krajského kola, náš tým obsadil zlatou příčku bez ztráty jediného bodu!
Vítězný tým:
Anežka Šimoníková (kapitánka hlídky)
Rozálie Pinďáková
Julie Nadrchalová
Johana Kučerová
Petr Zvoníček
Díky výhře i v tomto kole čeká hlídku 20. 6. celostátní kolo soutěže v Mladé Boleslavi. Děkujeme za výbornou reprezentaci.
Za zdravotnický kroužek
Věra Pinďáková





