Průkaz cyklisty - 4. třída
Ve čtvrtek 28. 5. 2026 jsme se vypravili na dopravní hřiště do Valašských Klobouk, kde jsme si společně s instruktorem prošli toto hřiště a ukázali si, jak máme správně a bezpečně jezdit, na co si máme dávat pozor a připomněli si dopravní značky.
Vše jsme si pak vyzkoušeli. Museli jsme dávat pozor na semafory, správně odbočovat a hlavně zastavit na stopce a železničním přejezdu.
Potom jsme se seznámili s otázkami, které nás čekaly v testu. Všichni jsme se snažili, úspěšně napsali testy a zvládli praktické jízdy na kole. Odměnou nám byl průkaz cyklisty, ze kterého jsme měli obrovskou radost.
Mgr. Naděžda Hnaníčková








