Muzeum Valašské Klobouky - 4. + 5. třída
I čtvrťáci a páťáci se vypravili do městského muzea do Valašských Klobouk, kde se seznámili s knihami spisovatele Pavla Čecha. Celou dobrodružnou cestou jsme plnili různé úkoly, které se nám se moc líbily a jejich správné splnění nás dovedlo k pokladu.
Byli jsme moc spokojeni a pokračovali jsme dále do Manufaktury, kde jsme viděli, jak se vyrábí klobouk. Měli jsme i možnost vyrobit si každý svůj a spokojeni jsme se vraceli domů. Mnozí z nás se zde ještě určitě přijedeme podívat.
Mgr. Naděžda Hnaníčková, Mgr. Markéta Petrů
