VSL - McDonald´s Cup 4. - 5. tříd

26. dubna 17 fotek

img-20240426-wa0018

Ve čtvrtek 25. 4. odehráli žáci 4. a 5. třídy fotbalový turnaj McDonald´s Cup v Nedašově. Hned po příjezdu jsme viděli, že nás vzhledem k rozlosování turnaje a k nepřízni počasí, nebude čekat nic jednoduchého. Naši žáci se ale nezalekli a hned v prvním zápase skupiny vyhráli nad těžkým soupeřem ze ZŠ Slavičín 3:1. Ve druhém zápase nás čekal soupeř ZŠ Brumov-Bylnice. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný, ale bohužel nám chybělo větší štěstí v zakončení. I proto jsme s Brumovem-Bylnicí prohráli 0:1. Poslední měření sil ve skupině bylo s týmem ZŠ Vlachovice. Do zápasu jsme šli jako favoriti, což nám nakonec i uškodilo. Výkon našich hráčů nebyl tak dobrý jako v předchozích zápasech a remizovali jsme 2:2. Výsledky nám ale i tak nakonec stačily na druhé místo ve skupině a díky tomu jsme se dostali do semifinále turnaje, kde nás čekali fotbalisti ze ZŠ Luhačovice. Soupeř nás nejprve několik minut trápil a nedovolil nám vstřelit branku. To se ale v polovině zápasu změnilo a naši žáci dokázali zvítězit 3:1. Postup do finále pro nás znamenal velký úspěch a díky tomu jsme se kvalifikovali do okresního kola McDonald´s Cupu. Ve finále se ZŠ Brumov-Bylnice už ale našim hráčům chyběly síly a zápas skončil prohrou 0:4. Z turnaje si tedy vezeme nádherné druhé místo a už se znovu těšíme na další porovnávání sil se školami v našem okolí. Všem zúčastněným žákům tímto děkuji za úspěšnou reprezentaci naší školy!


Kalendář soutěží 26. ročníku Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy