Výlet na Laser Game do Zlína 8. roč.

13. června 2019 10 fotek

laser-game-zlin-2

Ve čtvrtek 13. června se vydali žáci 8. ročníku na školní výlet do Zlína. První částí výletu byla návštěva Baťova mrakodrapu – „jednadvacítky“. Svezli jsme se Baťovou pojízdnou kanceláří a z 16. etáže mrakodrapu jsme se kochali pohledem na město. Paní průvodkyně nám vyprávěla o Baťově podnikání, co všechno zbudoval, jak vypadal život zaměstnanců jeho firmy, jaké byly životní osudy Tomáše Bati.

V Muzeu jihovýchodní Moravy jsme poté navštívili expozici s názvem Princip Baťa, která mapuje dějiny baťovského podniku. Velkou část výstavy tvoří muzeum obuvi, které zahrnuje exponáty z různých zemí světa. Dozvěděli jsme se, že Baťa nevyráběl pouze obuv, ale také například pneumatiky. Zhlédli jsme dobové reklamy na Baťovy výrobky, ševcovskou dílnu, baťovskou prodejnu a spoustu dalších zajímavých exponátů.

Poté jsme se přesunuli o kousek dál, směrem k zimnímu stadionu, kde se nachází hala LASER GAME. A to byl pro mnohé hlavní cíl výletu. Tady si všichni užili spoustu adrenalinové zábavy. Někteří propotili i dvě tričkaJ

Po krátkém občerstvení ve Zlatém jablku jsme se vydali na zpáteční cestu. Výlet jsme si všichni užili.

Marcela Zvoníčková, Lucie Strnadová, žáci 8. třídy

Zapsali: žáci