Rozvrhy hodin a zvonění

Rozvrh hodin - 1. třída

Třídní učitel: Mgr. Monika Vránová

1. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí Čj Čj Čj/Vv Vv/ČJ
Úterý Čj ČaS M/Tv Tv/M
Středa Čj M Čj Čj Kv
Čtvrtek Čj ČaS M/Tv Tv/M
Pátek Čj/Pč Pč/Čj Hv Čj

Rozvrh hodin - 2. třída

Třídní učitel: Mgr. Zdenka Vargová

2. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí Čj M ČaS Hv
Úterý Čj M Čj/Vv Vv/Čj Kv
Středa Čj M/Tv Tv/M ČaS Čj
Čtvrtek Čj M Čj/Pč Pč/Čj Čj
Pátek Čj M/Tv Tv/M Čj

Rozvrh hodin - 3. třída

Třídní učitel: Mgr. Naděžda Hnaníčková

3. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí Čj M ČaS Tv
Úterý Čj M Aj Čj ČaS
Středa Čj M Čj Aj Tv
Čtvrtek Čj M Čj ČaS Vv Kv
Pátek Čj Aj M Čj Hv

Rozvrh hodin - 4. třída

Třídní učitel: Mgr. Markéta Petrů

4. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí Čj M Pří Hv
Úterý Čj Tv/M M/Tv Aj Čj
Středa Vl Čj/Vv M/Vv Vv/M Vv/Čj
Čtvrtek Čj/Tv Tv/Čj M Aj Čj Kv
Pátek Čj M Aj Vl Čj

Rozvrh hodin - 5. třída

Třídní učitel: Mgr. Marcela Zvoníčková

5. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí Čj M Tv Vl Vt
Úterý Čj M Čj Pří Čj
Středa Aj Čj M Vl Vv Vv
Čtvrtek Čj M Pří Hv Aj
Pátek Aj M Čj Tv Kv

Rozvrh hodin - 6. třída

Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Miklasová

6. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí M Čj Vt Tv Hv
Úterý Čj D M Z Vv Vv
Středa Čj M Tv Aj Kv
Čtvrtek Aj Čj M D Z
Pátek M VZ Čj Aj VO Kv

Rozvrh hodin - 6. třída - výuka on-line

Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Miklasová

6. třída - výuka on-line 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí
Úterý AJ ČJ
Středa
Čtvrtek M ČJ
Pátek

Rozvrh hodin - 7. třída

Třídní učitel: Mgr. Jitka Tkadlecová

7. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí Čj VZ M Vv Vv Tv
Úterý F Nj Čj/M M/Čj Aj Z Kv
Středa M D Aj Čj
Čtvrtek Čj M Aj F Nj Tv
Pátek M Z D Čj VO Hv

Rozvrh hodin - 7. třída - výuka on-line

Třídní učitel: Mgr. Jitka Tkadlecová

7. třída - výuka on-line 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí
Úterý M AJ ČJ
Středa
Čtvrtek ČJ M NJ
Pátek

Rozvrh hodin - 8. třída

Třídní učitel: Mgr. Renata Chromíková

8. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí M Čj D Tv VZ PřP PřP
Úterý Aj Z Ch Čj Nj
Středa M Aj Čj Tv F Hv Kv
Čtvrtek Čj M Nj Vv Vv
Pátek F Čj M Ch Aj VO

Rozvrh hodin - 8. třída - výuka on-line

Třídní učitel: Mgr. Renata Chromíková

8. třída - výuka on-line 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí ČJ M NJ
Úterý
Středa AJ M
Čtvrtek
Pátek M F

Rozvrh hodin - 9. třída

Třídní učitel: Mgr. Bronislav Šenkeřík

9. třída 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí M Čj F Nj Z
Úterý Aj M Čj F Ch VO
Středa Čj M Z Nj D Tv Hv
Čtvrtek M Čj Aj Aj F KCj Kv
Pátek Čj M Ch D Tv

Rozvrh hodin - 9. třída - výuka on-line

Třídní učitel: Mgr. Bronislav Šenkeřík

9. třída - výuka on-line 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod 9. hod
Pondělí M CH F
Úterý AJ
Středa M ČJ F
Čtvrtek AJ
Pátek M NJ CH

Přehled zvonění

  • 06:30 – 07:20 Ranní družina (3-6/2020 není v provozu)
  • 07:20 – 07:30 Otevření školy, příchod žáků
  • 07:30 – 07:35 Příprava na vyučování
  • 07:35 – 08:20 1. vyučovací hodina
  • 08:20 – 08:30 Přestávka
  • 08:30 – 09:15 2. vyučovací hodina
  • 09:15 – 09:35 Velká přestávka
  • 09:35 – 10:20 3. vyučovací hodina
  • 10:20 – 10:30 Přestávka
  • 10:30 – 11:15 4. vyučovací hodina
  • 11:15 – 11:25 Přestávka
  • 11:25 – 12:10 5. vyučovací hodina
  • 12:10 – 12:20 Přestávka
  • 12:20 – 13:05 6. vyučovací hodina
  • 13:05 – 13:35 Velká přestávka
  • 13:35 – 14:20 7. vyučovací hodina
  • 14:20 – 14:30 Přestávka
  • 14:30 – 15:15 8. vyučovací hodina
  • 15:15 – 15:25 Přestávka
  • 15:25 – 16:10 9. vyučovací hodina