Kalendář

Organizace školního roku 2019/2020

  • Po 02.09.2019
    Zahájení školního roku 2019/2020
  • Po 28.10.2019 – 30.10.2019
    Svátek a podzimní prázdniny
    3 dny
  • Po 23.12.2019 – 03.01.2020
    Vánoční prázdniny
    12 dnů
  • Pá 31.01.2020
    Pololetní prázdniny
    1 den
  • Po 02.03.2020 – 08.03.2020
    Jarní prázdniny
    7 dnů
  • Čt 09.04.2020 – 13.04.2020
    Velikonoční prázdniny a svátky
    5 dnů
  • Pá 01.05.2020
    Svátek - Svátek práce
    1 den
  • Pá 08.05.2020
    Svátek - Den vítězství
    1 den
  • Po 11.05.2020 – 04.06.2020
    Osobní přítomnost žáků 9. ročníku
  • Po 25.05.2020 – 30.06.2020
    Vzdělávací aktivity pro 1.-5. roč.
  • St 01.07.2020 – 31.08.2020
    Hlavní letní prázdniny
    62 dnů

22. ročník Valašské sportovní ligy

  • Čt 26.09.2019
    Přespolní běh VSL, Vlachovice
  • Čt 03.10.2019
    Vybíjená VSL, Brumov
  • Čt 10.10.2019
    Minikopaná VSL, Luhačovice
  • Čt 21.11.2019
    Plavání VSL, Brumov
  • Út 10.12.2019
    Florbal VSL, Slavičín
  • Út 28.01.2020
    Lyžování VSL, Újezd
  • Čt 19.03.2020
    Košíková VSL, Luhačovice - ZRUŠENO
  • Čt 16.04.2020
    Odbíjená VSL, Brumov - ZRUŠENO
  • St 22.04.2020
    McDonald's Cup 1.-3. roč. - ZRUŠENO
  • Čt 23.04.2020
    McDonald's Cup 4. - 5. roč. - ZRUŠENO
  • So 30.05.2020
    AtLetika VSL, Val. Klobouky - ZRUŠENO
  • Út 02.06.2020
    Atletika VSL, Slavičín - ZRUŠENO
    Zítra

Osobní přítomnost žáků 9. ročníku

Od pondělí 11. 5. – 4. 6. 2020

  • Příprava žáků 9. ročníku na přijímací zkoušky
  • Probíhá v Pondělí-Čtvrtek, v době 9.45-11.15 hod.
  • Přijímací zkoušky na střední školy (4-leté obory) proběhnou v Po 8.6.2020
  • Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia proběhnou v Út 9.6.2020
  • Více informací najedete ve zprávě Oznámení pro rodiče žáků 9. ročníku

Vzdělávací aktivity pro 1.-5. roč.

Od pondělí 25. 5. – 30. 6. 2020

  • maximální počet žáků ve skupině je 15
  • složení skupin je neměnné po celou dobu od opětovného umožnění přítomnosti žáků ve škole až do 30. 6. 2020
  • žáka nelze zařadit do školní skupiny později než k 25. 5. 2020.
  • více informací najedete ve zprávě Nástup žáků 1. stupně od 25. 5. 2020

Atletika VSL, Slavičín - ZRUŠENO

Úterý 2. června 2020 Zítra

Soutěž pro 1. stupeň, hostí ZŠ Valašské Klobouky


Přijímací zkoušky na střední školy (4 leté obory)

Pondělí 8. června 2020


Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia

Úterý 9. června 2020


Vzdělávací aktivity žáků 2. stupně

Úterý 9. června 2020

Od 8. 6. 2020 se umožňuje osobní přítomnost žáků všech ročníků 2. stupně základní školy za účelem dobrovolných socializačních aktivit, konání konzultací či třídnických hodin.


Hlavní letní prázdniny

Od středy 1. 7. – 31. 8. 2020


Zahájení školního roku 2020/21

Úterý 1. září 2020


Archiv 2019/2020 - 68 událostí

  • So 30.05.2020
    AtLetika VSL, Val. Klobouky - ZRUŠENO
  • Po 25.05.2020 - 30.06.2020
    Vzdělávací aktivity pro 1.-5. roč.
  • Po 11.05.2020 - 04.06.2020
    Osobní přítomnost žáků 9. ročníku
  • Pá 08.05.2020
    Svátek - Den vítězství
  • Pá 01.05.2020
    Svátek - Svátek práce
  • Čt 23.04.2020
    McDonald's Cup 4. - 5. roč. - ZRUŠENO
  • St 22.04.2020
    McDonald's Cup 1.-3. roč. - ZRUŠENO
  • Čt 16.04.2020
    Odbíjená VSL, Brumov - ZRUŠENO
  • Čt 09.04.2020 - 13.04.2020
    Velikonoční prázdniny a svátky
  • Po 30.03.2020
    Beseda s Erikou Bezdíčkovou - ZRUŠENO
  • Pá 27.03.2020
    Učení naruby - ZRUŠENO
  • Čt 26.03.2020
    Štítenský slavíček - ZRUŠENO
  • St 25.03.2020
    Divadélko pro školy - ZRUŠENO
  • St 25.03.2020
    Okresní kolo Pythagoriády - ZRUŠENO
  • Pá 20.03.2020
    Matematický klokan - ZRUŠENO
  • Čt 19.03.2020
    Košíková VSL, Luhačovice - ZRUŠENO
  • Čt 19.03.2020
    VSL basketbal - Luhačovice - ZRUŠENO
  • St 18.03.2020
    Krajské kolo dějepisné olympiády - ZRUŠENO
  • Po 16.03.2020 - 18.03.2020
    DIS Fryšták - 8. ročník -ZRUŠENO
  • Čt 12.03.2020
    Okresní kolo ve volejbale - Zlín
  • Út 10.03.2020
    Okrskové kolo recitační soutěže - Újezd
  • Po 02.03.2020 - 08.03.2020
    Jarní prázdniny
  • St 26.02.2020
    Festival IQ PLAY Zlín - 3. a 4. ročník
  • St 12.02.2020
    Olympiáda v anglickém jazyce - Slavičín
  • Po 10.02.2020 - 14.02.2020
    LVVK Troják
  • Čt 06.02.2020
    Školní kolo v recitaci
  • Út 04.02.2020
    Fakescape 6. - 9. ročník
  • Pá 31.01.2020
    Pololetní prázdniny
  • Pá 31.01.2020
    Pololetní prázdniny 2020
  • Čt 30.01.2020
    Okresní kolo olympiády z ČJ
  • St 29.01.2020
    Školní kolo Pythagoriády
  • St 29.01.2020
    Výchovný koncert - Zlínská filharmonie
  • Út 28.01.2020
    Filmové představení Memento (7.-9. ročník)
  • Út 28.01.2020
    Lyžování VSL, Újezd
  • Pá 17.01.2020
    Rodičovský ples
  • Čt 16.01.2020
    Okresní kolo dějepisné olympiády
  • Po 23.12.2019 - 03.01.2020
    Vánoční prázdniny
  • Po 16.12.2019 - 09.03.2020
    Plavecký výcvik 2. a 3. ročník
  • Út 10.12.2019
    Florbal VSL, Slavičín
  • Ne 08.12.2019
    Předvánoční koledování
  • Pá 06.12.2019
    Mikulášská laťka
  • Čt 21.11.2019
    Konzultační odpoledne pro rodiče
  • Čt 21.11.2019
    Plavání VSL, Brumov
  • St 20.11.2019
    Programy primární prevence R-Ego
  • Pá 15.11.2019
    Beseda s panem Naňákem pro 7. - 9. ročník
  • Pá 15.11.2019
    Sametový kvíz
  • Čt 14.11.2019 - 12.12.2019
    Plavání 4. ročník
  • Čt 14.11.2019
    Zlínský Vorvaň
  • Út 05.11.2019
    Exkurze Vysoké Pole (8. a 9. ročník)
  • Po 28.10.2019 - 30.10.2019
    Svátek a podzimní prázdniny
  • St 23.10.2019 - 25.10.2019
    Zážitkový kurz Fryšták 6. třída
  • Čt 17.10.2019
    Program třicet let svobody
  • St 16.10.2019
    Přírodovědný klokan
  • Čt 10.10.2019
    Minikopaná VSL, Luhačovice
  • Čt 10.10.2019 - 07.11.2019
    Plavání - 5. třída
  • Út 08.10.2019 - 09.10.2019
    Sběr starého papíru
  • Po 07.10.2019
    Tiskařské dílny Studia Bez kliky
  • Pá 04.10.2019
    Exkurze Javorníčku do Vysokého Pole
  • Čt 03.10.2019
    Třídní schůzky
  • Čt 03.10.2019
    Vybíjená VSL, Brumov
  • St 02.10.2019
    Beseda s Policií ČR - 5. a 8. ročník
  • Pá 27.09.2019
    Exkurze Vídeň - 2. stupeň
  • Čt 26.09.2019
    Divadelní představení ve Zlíně - 1. stupeň
  • Čt 26.09.2019
    Přespolní běh VSL, Vlachovice
  • Čt 19.09.2019
    Úřad práce Zlín - 9. ročník
  • Po 09.09.2019 - 19.09.2019
    Sběr šípků
  • Pá 06.09.2019
    Beseda se včelařem J. Holbou
  • Po 02.09.2019
    Zahájení školního roku 2019/2020

Archiv 2018/2019 - 88 událostí

  • So 29.06.2019 - 31.08.2019
    Hlavní letní prázdniny
  • Pá 28.06.2019
    Slavnostní ukončení školního roku
  • Čt 27.06.2019
    Pobyt v přírodě
  • Út 25.06.2019 - 26.06.2019
    Odevzdávání a výměna učebnic
  • Pá 21.06.2019
    Ředitelské volno 6/2019
  • Čt 20.06.2019
    Exkurze 5. roč. - Čisté lesy
  • Čt 13.06.2019 - 14.06.2019
    Výlet 7. roč. - Vysoké Tatry
  • Čt 13.06.2019
    Výlet 8. roč. - Zlín
  • Čt 13.06.2019 - 14.06.2019
    Výlet 9. roč. - Praha
  • Út 11.06.2019
    Výlet 2. a 3. roč. - Staré Město
  • Pá 07.06.2019
    Výlet 4. a 5. roč. - Rožnov pod Radhoštěm
  • St 05.06.2019
    Fotografování tříd
  • Út 04.06.2019
    Atletika VSL, Slavičín (1. stupeň)
  • Po 03.06.2019
    Filmové představení Val. Klobouky (1. stupeň)
  • Pá 31.05.2019
    Ředitelské volno 5/2019
  • St 29.05.2019
    Branný den
  • Út 28.05.2019 - 01.06.2019
    Zájezd Velká Británie (8. a 9. roč.)
  • Út 21.05.2019
    Beseda Keňa (2. stupeň)
  • So 18.05.2019
    Filmový festival Zlín (2. stupeň)
  • Pá 17.05.2019
    Oslava dne matek
  • Út 07.05.2019
    McDonald's Cup - okresní finále (4.-5. roč.)
  • Čt 02.05.2019 - 30.05.2019
    Kurz plavání (1. roč.)
  • Pá 26.04.2019
    Beseda Nepál (2. stupeň)
  • Čt 25.04.2019
    McDonald's Cup (4.-5. roč.)
  • St 24.04.2019
    McDonald's Cup (1.-3. roč.)
  • Čt 18.04.2019
    Velikonoční prázdniny
  • Út 16.04.2019 - 17.04.2019
    Zápis dětí do 1. ročníku (13.30-16 h)
  • Po 15.04.2019
    Anglické divadlo Zlín (8. a 9. roč.)
  • Čt 11.04.2019
    Beseda s panem Naňákem (historie našeho regionu)
  • Čt 11.04.2019
    Konzultační odpoledne pro rodiče (15-17 h)
  • Út 09.04.2019
    Dopravní hřiště Malenovice (4. roč.)
  • Pá 05.04.2019
    Školní kolo Pythagoriády 2019
  • Čt 04.04.2019
    Odbíjená VSL, Brumov
  • St 03.04.2019
    Kosenka (4. roč.)
  • Čt 28.03.2019
    Okresní kolo ve volejbale
  • St 27.03.2019
    Beseda Afgánistán (6. - 9. roč.)
  • St 27.03.2019
    Učení naruby 2019
  • Pá 22.03.2019
    Matematický klokan 2019
  • Čt 21.03.2019
    Basketbal VSL, Luhačovice
  • Čt 21.03.2019
    Štítenský slavíček 2019
  • Po 04.03.2019 - 05.03.2019
    Fryšták 2019 (8. roč.)
  • Ne 03.03.2019
    Primární prevence R-Ego (3. - 7. roč.)
  • Po 25.02.2019 - 03.03.2019
    Jarní prázdniny
  • Pá 22.02.2019
    Festival IQ Play Zlín - 4. a 5. roč.
  • Čt 14.02.2019
    Primární prevence R-Ego (1., 2., 8. a 9. roč.)
  • Po 04.02.2019 - 08.02.2019
    Lyžařský výcvikový kurz 7. roč. Troják
  • Pá 01.02.2019
    Pololetní prázdniny
  • Čt 31.01.2019
    Pololetní vysvědčení
  • St 30.01.2019
    Exkurze Titanic (6. a 7. roč.)
  • Út 29.01.2019
    Lyžování VSL, Újezd
  • Pá 18.01.2019
    Ples KPDŠ 2019
  • Út 08.01.2019
    Schůze výboru KPDŠ
  • Po 07.01.2019 - 04.03.2019
    Kurz plavání (2. a 3. roč.)
  • Po 07.01.2019
    Zahájení vyučování v 2. poletí
  • Čt 03.01.2019 - 04.01.2019
    Ředitelské volno 1/2019
  • Pá 21.12.2018
    Vánoční besídky - konec vyučování po 4. vyučovací hodině
  • St 19.12.2018
    Krasobruslařské vystoupení Brumov
  • Út 11.12.2018
    Betlém Horní Lideč 3. a 4. ročník
  • Út 11.12.2018
    VSL- florbal Slavičín
  • Ne 09.12.2018
    Děti dětem 2018 - předvánoční koledování
  • Pá 07.12.2018
    Mikulášská laťka 2018
  • Čt 06.12.2018
    Kosénka - 1. ročník
  • Po 03.12.2018
    Divadélko pro školy 2018
  • Út 27.11.2018
    Beseda s policií pro 5. a 8. ročník
  • Čt 22.11.2018
    Konzultační odpoledne pro rodiče (15 - 17 hod)
  • St 14.11.2018 - 16.11.2018
    Fryšták 6. třída
  • St 14.11.2018
    Zlínský vorvaň 2018
  • Út 13.11.2018
    Javorníček - Vysoké Pole
  • Pá 09.11.2018
    Slavnost Slabikáře 2018
  • Po 29.10.2018 - 30.10.2018
    Podzimní prázdniny
  • Pá 26.10.2018
    Soutěž ke 100. výročí vzniku republiky
  • Čt 25.10.2018
    Anglické divadlo Val. Klobouky 4. - 7. ročník
  • St 24.10.2018
    Návštěva GJP a SOU Slavičín - 9. ročník
  • St 24.10.2018
    Úřad práce Zlín - 9. ročník
  • Út 16.10.2018
    Exkurze 8. a 9. ročníku - Javorník
  • Út 16.10.2018
    Javorníček - Vysoké Pole
  • Pá 12.10.2018
    Koncert FBM ve Zlíně - 2. stupeň
  • Čt 04.10.2018 - 01.11.2018
    Plavání 5. ročník
  • Čt 04.10.2018
    Třídní schůzky
  • Čt 04.10.2018
    VSL - vytrvalostní běh Vlachovice
  • Út 02.10.2018
    Beseda "Pomozte nám zachránit farmu" - 8. a 9. ročník
  • Út 02.10.2018 - 03.10.2018
    Sběr papíru 2018
  • St 26.09.2018
    Slovácké divadlo - 1. stupeň
  • Pá 21.09.2018
    Exkurze Dlouhé Stráně 8. a 9. ročník
  • Po 10.09.2018 - 21.09.2018
    Sběr šípků 2018
  • Pá 07.09.2018
    Legiovlak Valašské Klobouky - 6. a 7. třída
  • St 05.09.2018
    Legiovlak Valašské Klobouky - 8. a 9. třída
  • Po 03.09.2018
    Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019