Kalendář

Organizace školního roku 2020/2021

  • Út 01.09.2020
    Zahájení školního roku 2020/21

23. ročník Valašské sportovní ligy

  • Není zapsána žádná aktuální soutěž Valašské sportoní ligy

Hlavní letní prázdniny

Od středy 1. 7. – 31. 8. 2020


Zahájení školního roku 2020/21

Úterý 1. září 2020


Archiv 2020/2021


    Archiv 2019/2020 - 75 událostí

    • St 01.07.2020 - 31.08.2020
      Hlavní letní prázdniny
    • Út 30.06.2020
      Rozdání vysvědčení
    • Út 23.06.2020
      Fotografování tříd
    • Út 09.06.2020
      Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
    • Út 09.06.2020
      Vzdělávací aktivity žáků 2. stupně
    • Po 08.06.2020
      Přijímací zkoušky na střední školy (4 leté obory)
    • Út 02.06.2020
      Atletika VSL, Slavičín - ZRUŠENO
    • So 30.05.2020
      AtLetika VSL, Val. Klobouky - ZRUŠENO
    • Po 25.05.2020 - 30.06.2020
      Vzdělávací aktivity pro 1.-5. roč.
    • Po 11.05.2020 - 04.06.2020
      Osobní přítomnost žáků 9. ročníku
    • Pá 08.05.2020
      Svátek - Den vítězství
    • Pá 01.05.2020
      Svátek - Svátek práce
    • Čt 23.04.2020
      McDonald's Cup 4. - 5. roč. - ZRUŠENO
    • St 22.04.2020
      McDonald's Cup 1.-3. roč. - ZRUŠENO
    • Čt 16.04.2020
      Odbíjená VSL, Brumov - ZRUŠENO
    • Čt 09.04.2020 - 13.04.2020
      Velikonoční prázdniny a svátky
    • Po 30.03.2020
      Beseda s Erikou Bezdíčkovou - ZRUŠENO
    • Pá 27.03.2020
      Učení naruby - ZRUŠENO
    • Čt 26.03.2020
      Štítenský slavíček - ZRUŠENO
    • St 25.03.2020
      Divadélko pro školy - ZRUŠENO
    • St 25.03.2020
      Okresní kolo Pythagoriády - ZRUŠENO
    • Pá 20.03.2020
      Matematický klokan - ZRUŠENO
    • Čt 19.03.2020
      Košíková VSL, Luhačovice - ZRUŠENO
    • Čt 19.03.2020
      VSL basketbal - Luhačovice - ZRUŠENO
    • St 18.03.2020
      Krajské kolo dějepisné olympiády - ZRUŠENO
    • Po 16.03.2020 - 18.03.2020
      DIS Fryšták - 8. ročník -ZRUŠENO
    • Čt 12.03.2020
      Okresní kolo ve volejbale - Zlín
    • Út 10.03.2020
      Okrskové kolo recitační soutěže - Újezd
    • Po 02.03.2020 - 08.03.2020
      Jarní prázdniny
    • St 26.02.2020
      Festival IQ PLAY Zlín - 3. a 4. ročník
    • St 12.02.2020
      Olympiáda v anglickém jazyce - Slavičín
    • Po 10.02.2020 - 14.02.2020
      LVVK Troják
    • Čt 06.02.2020
      Školní kolo v recitaci
    • Út 04.02.2020
      Fakescape 6. - 9. ročník
    • Pá 31.01.2020
      Pololetní prázdniny
    • Pá 31.01.2020
      Pololetní prázdniny 2020
    • Čt 30.01.2020
      Okresní kolo olympiády z ČJ
    • St 29.01.2020
      Školní kolo Pythagoriády
    • St 29.01.2020
      Výchovný koncert - Zlínská filharmonie
    • Út 28.01.2020
      Filmové představení Memento (7.-9. ročník)
    • Út 28.01.2020
      Lyžování VSL, Újezd
    • Pá 17.01.2020
      Rodičovský ples
    • Čt 16.01.2020
      Okresní kolo dějepisné olympiády
    • Po 23.12.2019 - 03.01.2020
      Vánoční prázdniny
    • Po 16.12.2019 - 09.03.2020
      Plavecký výcvik 2. a 3. ročník
    • Út 10.12.2019
      Florbal VSL, Slavičín
    • Ne 08.12.2019
      Předvánoční koledování
    • Pá 06.12.2019
      Mikulášská laťka
    • Čt 21.11.2019
      Konzultační odpoledne pro rodiče
    • Čt 21.11.2019
      Plavání VSL, Brumov
    • St 20.11.2019
      Programy primární prevence R-Ego
    • Pá 15.11.2019
      Beseda s panem Naňákem pro 7. - 9. ročník
    • Pá 15.11.2019
      Sametový kvíz
    • Čt 14.11.2019 - 12.12.2019
      Plavání 4. ročník
    • Čt 14.11.2019
      Zlínský Vorvaň
    • Út 05.11.2019
      Exkurze Vysoké Pole (8. a 9. ročník)
    • Po 28.10.2019 - 30.10.2019
      Svátek a podzimní prázdniny
    • St 23.10.2019 - 25.10.2019
      Zážitkový kurz Fryšták 6. třída
    • Čt 17.10.2019
      Program třicet let svobody
    • St 16.10.2019
      Přírodovědný klokan
    • Čt 10.10.2019
      Minikopaná VSL, Luhačovice
    • Čt 10.10.2019 - 07.11.2019
      Plavání - 5. třída
    • Út 08.10.2019 - 09.10.2019
      Sběr starého papíru
    • Po 07.10.2019
      Tiskařské dílny Studia Bez kliky
    • Pá 04.10.2019
      Exkurze Javorníčku do Vysokého Pole
    • Čt 03.10.2019
      Třídní schůzky
    • Čt 03.10.2019
      Vybíjená VSL, Brumov
    • St 02.10.2019
      Beseda s Policií ČR - 5. a 8. ročník
    • Pá 27.09.2019
      Exkurze Vídeň - 2. stupeň
    • Čt 26.09.2019
      Divadelní představení ve Zlíně - 1. stupeň
    • Čt 26.09.2019
      Přespolní běh VSL, Vlachovice
    • Čt 19.09.2019
      Úřad práce Zlín - 9. ročník
    • Po 09.09.2019 - 19.09.2019
      Sběr šípků
    • Pá 06.09.2019
      Beseda se včelařem J. Holbou
    • Po 02.09.2019
      Zahájení školního roku 2019/2020